As Kielichów  
AS KIELICHÓW

Znaczenie karty pozytywne:
Miłość doskonała, altruizm, pełna radosć, szczęście, pobudzenie do życia, natchnienie w pracy twórczej, inspiracja, uczuciowość, uduchowienie, miłość mistyczna, wyzszy poziom świadomości, odrodzenie, przemiana duchowa, miłosierdzie, współczucie, obfitość, spelnienie, ofiara i odkupienie, początek nowego związku, przypływ uczuc i radosć. Tradycyjnie jest utożsamiany z miłością, małżeństwem, macierzyństwem, a jednak oznacza również owocny, twórczy okres, przepowiadający narodzenie nowych własnych projektów. As ma w sobie potężną energię, która może doprowadzić do nowego związku lub romansu.
Znaczenie karty negatywne:
Interesowna miłość, bezpłodność, materializm, brak uczuć, płytkość, przyziemność. Miłość bez wzajemności, rozczarowanie, egoistyczne spojrzenie na innych, oziębienie w przyjaźni. Odwrócona karta oznacza zawód miłosny, rozczarowanie, izolacje od świata i obojetność, jak również kierowanie się bardziej odruchami aniżeli wewnętrzną potrzebą miłosci.

Karmiczne znaczenie jest przydatne dla osób, które chciałyby poznać swoje poprzednie wcielenie, karmę jak i warunki w jakich żyli i kim byli.
KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:
Wskazuje na konieczność przepracowania zagadnień związanych z uczuciami, sprawami partnerskimi, emocjami i prawidłowymi kontaktami z ludźmi, Sugeruje problemy z okazywaniem uczuć i wszelkiego rodzaju ekspresją emocjonalną, w tym także artystyczną, osoba u której w analizowanym wcieleniu występowała dysharmonia emocjonalna. W połączeniu z: KOCHANKAMI - konieczność przepracowania relacji partnerskich, GWIAZDĄ - konieczność realizowania się poprzez sprawy artystyczne, SĄDEM - zobowiązania karmiczne wobec rodziny.
KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:
Sugeruje konieczność opanowania emocji i kontrolowania wszelkich spraw uczuciowych, osoba, która przeniosła karmiczne problemy związane z namiętnoscią i innymi gwałtownymi uczuciami, człowiek, który nie był zdolny do empatii i współczucia. W połączeniu z: GŁUPCEM - problemy emocjonalne z dziećmi, CESARZOWĄ lub CESARZEM - zaburzenia w kontaktach z partnerem w związku, DIABŁEM - osoba o całkowicie zaburzonej emocjonalności, psychopata.

Zamknij okno